Фармаконагляд

Пріоритетом  компанії  ТОВ «Фармекс Груп» є висока якість, ефективність та безпека лікарських засобів при їх медичному застосуванні у пацієнтів.

 

З метою забезпечення проведення моніторингу  за безпекою та ефективністю лікарських засобів відповідно до міжнародних стандартів у сфері фармаконагляду та чинних нормативних документів України (Порядку здійснення фармаконагляду, затвердженого наказом МОЗ України від 26.12.2006  № 898 у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26.09.2016 № 996) заявник створює, забезпечує та гарантує функціонування у себе системи фармаконагляду в Україні, що є обов’язковою умовою обігу лікарських засобів на території України. У зв’язку з цим у компанії ТОВ «Фармекс Груп» функціонує система фармаконагляду. 

Фармаконагляд – це процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій, будь-яких інших питань, пов’язаних з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів.

 

Шановні медичні, фармацевтичні працівники та споживачі лікарських засобів!

Якщо у Вас є інформація відносно виникнення побічних реакцій або відсутності ефективності при застосуванні лікарських засобів виробника/заявника ТОВ "Фармекс Груп", пропонуємо Вам проінформувати нас, заповнивши відповідну форму повідомлення щодо підозрюваної побічної реакції або відсутності ефективності лікарського засобу, та надіслати її на нашу електронну адресу або повідомити нам будь-яким іншим зручним для Вас способом.

 

Завантажити DOC-файл з формою 137/о для заповнення та наступної відправки на  vigilance@pharmex.com.ua

 

Завантажити DOC-файл з "Карта-повідомлення про ПР ЛЗ пацієнту" для заповнення та наступної відправки на  vigilance@pharmex.com.ua

Уповноважена особа, відповідальна за фармаконагляд  компанії ТОВ "Фармекс Груп":

Толокевич Володимир Юрійович
e-mail:  vigilance@pharmex.com.ua
тел. (044) 391-19-19,  вн. 1255

факс  (044) 391-19-19
моб. тел. (067) 219-00-23
Адреса: 03801, Київська область, м. Бориспіль, вул. Шевченка, 100

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною та не належить розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством. 

вверх