Якість

Політика ТОВ «Фармекс Груп» в області якості є вираженням загальних принципів, місії та цілей нашої компанії. Ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність перед споживачем, що використовують нашу продукцію, за її бездоганну якість. У своїй роботі ми керуємося вимогами належної виробничої практики (GMP ЄС) і ISO.

Наша мета - створення продукції на рівні світових стандартів якості, що задовольняє сучасним вимогам споживачів. На досягнення цієї мети орієнтовані всі співробітники компанії.

Багаторівнева система контролю якості охоплює всі стадії виробничого процесу - від вибору постачальників сировини для лікарських препаратів, належного нагляду за кожною технологічною операцією до постачань готової продукції споживачеві.

Основні складові системи контролю якості Фармекс:

  • багаторівневий контроль;
  • висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в провідних фармацевтичних компаніях України, країн СНД, Європи та США;
  • окремі департаменти забезпечення та контролю якості;
  • найсучасніше обладнання з контролю якості;
  • постійний аудит постачальників і контроль матеріалів, які закуповуються.

Комплекс лабораторій контролю якості дозволяє аналізувати всі параметри сировини і матеріали для виробництва, а також виготовлені з них лікарські форми. Аналіз здійснюється по цілому ряду біохімічних, хімічних і біологічних показників. Лабораторія департаменту з якості оснащена найсучаснішим обладнанням від провідних виробників Європи та США.

Комплекс лабораторій контролю якості та центр фармацевтичних розробок отримав свідоцтва про атестацію № ПТ - 0110/08 від 24.04.2008 та № ПТ - 144/08 від 23.05.2008 відповідно, які видані Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів.

Технології «чистих приміщень» (системи контролю матеріальних потоків: руху сировини, матеріалів, напівфабрикатів і готових лікарських форм) повністю виключає можливість контамінації сировини, напівфабрикатів і готової продукції. Всі матеріали, які використані для будівництва та обладнання виробничих приміщень, мають міжнародні сертифікати та дозволені для використання на фармацевтичних виробництвах.

Нашими партнерами є провідні світові виробники устаткування і найбільші інжинірингові компанії:

Компанія «Vanguard Pharmaceutical Machinery Inc.» (США) забезпечила установку лінії для виробництва лікарських засобів у вигляді таблеток та капсул.

Компанія «V2 Engineering S.r.i.» (Італія) відповідала за установку лінії по упаковці м'яких медичних форм в картони і транспортні короба.

Фахівці відомої фірми «Inova pharma systems GmbH» (Німеччина) забезпечили налагодження шприцевої лінії з максимальною механічної продуктивністю 9500 шприців/рік, а «Millrock Technology» (США) — ліофільної сушки LD85S3 з опцією пакування.

Не менш важливим є партнерська участь таких компаній, як польська «BWT Polska Sp.z.o.o.» (системи виробництва і розподілу чистих середовищ, приготування ін'єкційних розчинів), італійські «IMA Libra S.r.l. Unipersonale» (автоматична лінія для розливу стерильних медичних препаратів у флакони) і «Fasinternational Srl» (обладнання для проведення валідаційних та калібрувальних робіт технологічних процесів у фармацевтичній промисловості), німецька «Seidenader Maschinenenbau GmbH» (машини для інспектування перенаповнених шприців та флаконів), британська «DOP Solutions LTD» (обладнання для чистих кімнат). 

Якість продуктів Фармекс, це не тільки найкраще обладнання, а також якісні субстанції, допоміжні речовини та комплектуючих авторитетних виробників!

Серед наших постачальників фармацевтичної сировини, допоміжних речовин і комплектуючих - широко відомі у світі компанії «Colorcon Limited» (Великобританія), «Becton Dickinson France S.A.S.» (Франція), «Thuringer Pharmaglas GmbH & Co. KG» і «West Pharmaceutical Services Deutschland GmbH & Co. KG» (Німеччина), «Farmachem SA Machineries & Marketing» (Швейцарія).

вверх