Екологічна безпека

Виробництво готових лікарських засобів в компанії «Фармекс Груп» є абсолютно чистим технологічним процесом,який закладений ще на стадії будівництва виробничого комплексу. Ми регулярно здійснюємо ретельний екологічний контроль над усіма об’єктами компанії та оточуючим середовищем.

Це найважливіша задача покладана на санітарну лабораторію компанії. Також, незалежно від останьої, відповідні природоохоронні заходи здійснюються державними санітарно-епідеміологічними та екологічними службами м. Бориспіль.

Всі виробничі технології, а токож обладання повністю відповідають міжнародним стандартам забезпечення екологічної берпеки ISO серії 14000, які прийняті в Україні в якості національних. Превентивні заходи, а також постійний контроль екологічних показників дозволят мінімізувати утворення шкідливих відходів та запобігти аварійним викидам та скидам.

ТОВ «Фармекс Груп» – це виробник європейського рівня в Україні, який забезпечує європейську якість продукції, сучасний асортиментний портфель препаратів, європейські стандарти маркетингової підтримки та промоції.

Вибираючи препарати Фармекс, Ви впевнені в результаті та обґрунтованості Вашого вибору.

вверх