В гостях у «Фармекс Груп» делегація Сполучених Штатів Америки.

18 травня 2011 року ТОВ «Фармекс Груп» прийняло делегацію із Сполучених Штатів Америки в рамках «Програми співробітництва громадських лідерів: Україна-Міннесота, США 2011-2013 років» з метою обміну партнерським досвідом у громадському самоврядуванні.

Учасники програми ознайомилися з презентацією про компанію, інформацією про стартові портфелі препаратів, які виробляє підприємство, від підрозділів стратегічного розвитку, збуту та маркетингу.

Для гостей була організована екскурсія на виробництво, під час якої були продемонстровані виробничі підрозділи компанії, лабораторний комплекс підприємства, розказано про сучасні технології «чистих приміщень» і системи водопідготовки.

Після закінчення офіційної частини візиту гостей чекав святковий фуршет, під час якого гості із задоволенням обмінялися враженнями та отримали вичерпні відповіді на свої запитання від керівників компанії.

З особливим інтересом була сприйнята інформація про те, що в проектуванні науково-виробничого комплексу та налагодженні виробництва великий внесок внесла група американських фахівців. Це ще один факт, який свідчить про тісну співпрацю між двома країнами, в тому числі у впровадженні сучасних стандартів якості у виробництво фармацевтичних препаратів в Україні.

вверх