Новий фармацевтичний виробник «Фармекс Груп»: якісні ліки для повноцінного життя

 

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, початок 2011 року ознаменувався важливою подією: народженням нового вітчизняного фармацевтичного виробника.

27 січня 2011 року «Фармекс Груп» приймав вітання від численних гостей, що відвідали завод у Борисполі. В урочистому відкритті одного з найбільших фармацевтичних підприємств не лише України, а й країн СНД, взяли участь понад 200 осіб, серед яких такі поважні гості, як Анатолій Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації; Тетяна Подашевська, його заступник, Анатолій Федорчук, мер м. Бориспіль, Олексій Соловйов, голова Державної служби з лікарських препаратів і контролю за наркотиками; Олег Ременник, начальник головного управління охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації, а також головні спеціалісти Київського обласного відділу охорони здоров'я, керівники лікувально-профілактичних закладів та аптек Київської області, представники засобів масової інформації.

Учасники заходу отримали можливість оцінити масштабність і сучасність проекту, безпосередньо відвідавши виробничі ділянки та лабораторії фармацевтичного науково-виробничого комплексу «Фармекс Груп».

Особливий акцент в ході екскурсійної програми був зроблений на багаторівневий контроль якості продукції, який охоплює всі стадії виробничого циклу і відповідає вимогам GMP ЄС та ISO. Його здійснюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи на провідних фармацевтичних підприємствах України, країн СНД, Європи, США, що працюють в окремих департаментах забезпечення та контролю якості ТОВ «Фармекс Груп» на сучасному обладнанні.

На підприємстві функціонує лабораторний комплекс, що складається з фізико-хімічної лабораторії, мікробіологічної лабораторії, лабораторії біологічних методів аналізу та лабораторії валідації.

Також на підприємстві створений Центр фармацевтичних розробок, обладнаний найсучаснішим технологічним і аналітичним устаткуванням, що дозволяє розробляти склад, технології та методики контролю якості лікарських засобів відповідно до високих міжнародних вимог.

Унікальною для України і країн СНД є можливість виготовлення на заводі лікарських засобів у формі розчинів для ін'єкцій в попередньо наповнених шприцах і м'яких лікарських форм (гелів, кремів, мазей) в юніт-дозових одноразових контейнерах.

Важливим стратегічним напрямом розвитку ТОВ «Фармекс Груп» є інноваційна складова в сфері розробки і виробництва лікарських засобів, і медичних імунобіологічних препаратів. Підприємство веде активні наукові розробки і дослідження по імпортозаміщенню препаратів якісними і доступнішими лікарськими засобами і біоподібними препаратами власного виробництва.

Особливу увагу компанія приділяє соціальному напрямку своєї діяльності. Саме тому ТОВ «Фармекс Груп» було одним з ініціаторів проекту фармацевтичної допомоги населенню та установам охорони здоров'я Київщини, розуміючи, що проблема економічної та фізичної доступності лікарських засобів для пересічних громадян України сьогодні надзвичайно гостра.

На днях з виробничих цехів підприємства вийдуть перші лікарські засоби кардіо-терапевтичної групи, а також інноваційні препарати для лікування захворювань опорно-рухової системи. І це тільки перший крок компанії на шляху розробки і впровадження сучасного асортименту препаратів в найбільш соціально значущих сегментах фармацевтичного ринку України.

З повною версією статті можна ознайомитися в тижневику «Аптека» No.5 (776) за посиланням: http://www.apteka.ua/article/70954

вверх