ТОВ «Фармекс Груп» - це сучасний фармацевтичний завод, побудований і введений в експлуатацію в новому тисячолітті та розташований у м. Бориспіль. Завод, крім виробничого комплексу, має у своєму розпорядженні різні приміщення для проведення конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій...

Зручний проїзд від станції метро «Харківська», від якої курсують корпоративні автобуси до ТОВ «Фармекс Груп» (кількість посадкових місць від 27 до 52 осіб).

Один із залів розрахований на 150 місць, обладнаний професійною аудіовізуальною технікою (мультимедійним проектором, мікрофонами, трибуною, сучасною аудіотехнікою), що дозволяє забезпечити якісне проведення конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій.

Для зручного проведення конференції, семінару, презентації або тренінгу є можливість організації перерви на каву або фуршету для спілкування в неформальній обстановці.

Унікальна можливість для учасників конференцій, семінарів, тренінгів або презентацій - це відвідування виробництва заводу, який побудований відповідно до вимог GMP ЄС (Good Manufacturing Practice - належна виробнича практика) за американським проектом, і ознайомитися з організацією фармацевтичної розробки, виробництва і контролю якості сучасних лікарських препаратів.

За умовами організації та проведення заходів контактний телефон:  044 391-19-19

вверх